Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer HP LaserJet Pro M15w

Kodi i produktit:
249852
EAN:
190781167747
Mbështetje për W10:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18+
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 400

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printer që ofron performancë dhe siguri të madhe gjatë punës. Ky printer ka përmasa kompakte prej 34,6 x 19 x 16 cm dhe 3,8 kg. Mund të printoj deri në 18 faqe në minutë, pa dëmtuar HP Smart Print dhe AirPrint. Rezolucioni i printimit është 600 x 600 dpi, lidhje USB 2.0 ose Wi-Fi, memorie 16 MB, zëvendësim toneri në 1000 faqe, kapacitet hyrje 150 faqesh dhe dalje 100 faqesh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190781167747
Ekran:
Jo
Funksioni:
AirPrint, Google Cloud Print 2.0, HP Smart, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
1000
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
16+
Kapaciteti standard i memories [MB]:
16+
Kodi:
W2G51A
Konsumi (W):
210
Kualiteti i printimit [DPI]:
600
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
346 x 348 x 280
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
120
Pesha në kg:
3.8
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 400
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18+
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer HP LaserJet Pro M15w edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE