Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer HP LaserJet Pro M452dn

Kodi i produktit:
179379
EAN:
52326362532343
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
27
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
27

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
426.50 
Ju kurseni : 44.00   (10%)
382.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik HP LaserJet Pro M402dn është zgjidhje e përkryer për ju. Printeri HP LaserJet Pro M402dn është i pajisur me procesor të fuqishëm që operon në frekuenca prej 1200MHz dhe memorie prej 256MB. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 600 x 600 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimeve prej 9 sekondave për faqe të formatit A4, si në versionin bardhë e zi ashtu edhe për printimet me ngjyra. Në periudhë njëmujore ju do të mund të printoni deri në 50,000 faqe me cilësi të garantuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
52326362532343
Funksione shtesë:
AirPrint, Google Cloud Print 2.0, HP ePrint, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
4 000
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
CF389A
Konsumi (W):
570
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
13 Tetor 2015
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
412 x 469 x 295
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
200
Pesha në kg:
18,9
Printim DPI:
600
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
9
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
600 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
27
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
27
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer HP LaserJet Pro M452dn edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE