Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Lexmark B2442dw

Kodi i produktit:
275831
Besueshmëria:
100
Përmasat mm:
260 x 399 x 374
Výstupní zásobník listů:
150
Vstupní zásobník listů:
350
USB:

Si të porosisim në Gjirafa50?

198.50 
Ju kurseni : 39.00   (20%)
159.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky printer lazerik ka memorie 512 MB dhe ofron rezolucion printimi 600 dpi. Është i përshtatshëm për printim të letrave të formatit A4. Printimi është monokrom apo një ngjyrësh, bardhë dhe zi dhe shpejtësia e printimit është 40 faqe për minutë. Rekomandohet të përdoret për 10000 faqe ndërsa ka kapacitet për printim deri në 100 000 faqe. Konsumon 570W. Përfshin ndërfaqe USB, RJ45 dhe mbështet teknologjinë wireless. Pako ka: CD, kabllo karikimi, udhëzues dhe toner. Përmasat e tij janë 260 x 399 x 374 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
7346466557362
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
10000
Kapaciteti maksimal i memories MB:
512
Kapaciteti standard i memories MB:
512
Kodi:
36SC230
Konsumi W:
570
Kualiteti i printimit DPI:
600
Lansuar:
19. 11. 2019
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Maximální pracovní využití stran za měsíc:
100000
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
260 x 399 x 374
Përmbajtja e pakos:
CD, kabllo, manual përdorimi, toner
Pesha maksimale e printimeve g m2:
216
Pesha në kg:
14
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
6.3
Prodhuesi:
Lexmark
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
200 x 400
RJ-45:
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
40
Spotřeba Stand-by W:
7,5
USB:
Vstupní zásobník listů:
350
Výstupní zásobník listů:
150
WiFi:

Bashkangjitja Printer Lexmark B2442dw edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE