Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional Canon i-SENSYS LBP214dw

Kodi i produktit:
234554
EAN:
4549292090192
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
38

Si të porosisim në Gjirafa50?

278.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon i-SENSYS LBP214dw është një printer kompakt bardh e zi, me ngjyrë të printimit all-in-one dhe nuk zë shumë vend me dizajnin kompakt të tij. Canon i-SENSYS LBP214dw ka një mbajtëse të letrave që mban deri në 250 fletë, shpejtësi printimi 38 ppm (fletë për minutë), në dy anët e letrës: deri në 30.3 ppm, dhe rezolucion 1200 x 1200 dpi për rezultate profesionale me cilësi të lartë aty për aty. Ofron një lidhje shumë të lehtë dhe të sigurtë me pajisjet mobile të tilla si smartphones ose tablet dhe mbështet lidhjen Wi-Fi. Ka një port USB 2.0, memorie të brendshme 1GB dhe ngarkesë 80,000 pp.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292090192
Funksione shtesë:
AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
4000
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
1024
Kodi i prodhuesit:
2221C005
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
401 x 373 x 250
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
9.5
Printim DPI:
1200
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
5.5
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
38
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer multifunksional Canon i-SENSYS LBP214dw edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE