Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional HP PageWide 477

Kodi i produktit:
198024
EAN:
889296726197
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
40
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

655.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime me ngjyrë me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik multifunksional HP PageWide 477 është zgjidhje e përkryer për ju. Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit dhe kopjimit, duke iu mundësuar kështu që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme pa pasur nevojën e blerjes së pajisjeve të veçanta. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 1200 x 1200 dpi / 2400 x 1200 dpi (bardhë e zi / me ngjyrë) si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimit prej 40 faqeve në minutë. Në periudhë njëmujore ju do të mund të printoni deri në 4500 faqe me cilësi të garantuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889296726197
Funksione shtesë:
AirPrint, Google Cloud Print 2.0, HP ePrint, Mopria, WiFi Direct, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
4 500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
768
Kapaciteti standard i memories [MB]:
768
Kodi i prodhuesit:
D3Q20B
Konsumi (W):
70
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
7 Shtator 2016
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
530 x 407 x 467
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
22,15
Printim DPI:
2400
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
6,5
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
40
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
40
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
PageWide

Bashkangjitja Printer multifunksional HP PageWide 477 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE