Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer OKI C822n

Kodi i produktit:
109580
EAN:
5031713056034
Përmasat [mm]:
449 x 360 x 552
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
23
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
23

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,169.50 
Ju kurseni : 106.00   (9%)
1063.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri OKI C822n është mjaftueshëm i shpejtë për përdorim të përditshëm në zyrë dhe në shtëpi. Faqja e parë shtypet në vetëm 14 sekonda, dhe shyp deri në 23 faqe A3 për minutë. Ai gjithashtu ofron cilësi të lartë të printimit me rezolucion të lartë prej 1200 x 600 dpi. Printeri gjithashtu ka një teknologji digjitale LED, më pak pjesë të lëvizshme. Për t'u lidhur me një kompjuter mund të përdorni interface të USB 2.0. Në pajisje ka edhe një USB port të tipit A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031713056034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
5 000
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
768
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
44705914
Konsumi (W):
700
Lloji i printerit:
LED
Madhësia e printerit:
A3
Mbështetje për W10:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
449 x 360 x 552
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
256
Pesha në kg:
37
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
14
Prodhuesi:
OKI
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
1200 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
23
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
23
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Printer OKI C822n edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE