Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer për fatura Epson TM-U220B-007

Kodi i produktit:
135237
EAN:
8715946428543
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31C514007A0
Lansuar:
30 Gusht 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

327.50 
Ju kurseni : 24.00   (7%)
303.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky printer është tejet i përshtatshëm për sistemet POS në dyqane të shitjes me pakicë ose në sektorët e furnizimit. Printeri bën pjesë në modelet B, të cilat janë të pajisura me prerës të avancuar për shkëputjen e faturave individuale. Printimet realizohen përmes operimit me nëntë gjilpëra duke siguruar rezolucion prej 7 x 9/ 9 x 9 me shpejtësi prej 4.7/6 Ips.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946428543
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31C514007A0
Lansuar:
30 Gusht 2013
Lloji i printerit:
Dot Matrix
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Përmasat [mm]:
160 x 139 x 248
Pesha në kg:
2,5
Prodhuesi:
Epson
Teknologjia:
USB
Teknologjia e printimit:
Dot Matrix
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Printer për fatura Epson TM-U220B-007 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE