Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer shumëngjyrësh HP Color LaserJet Pro M254nw

Kodi i produktit:
227047
EAN:
190780192665
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
21
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
21

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
212.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hewlett Packard ka prodhuar pajisje printimi me një traditë të gjatë. Në këtë rast, kompania ka përgatitur Printerin Laser High Performance HP Color LaserJet Pro M254nw me printim me ngjyra dhe me shpejtësi të lartë deri në 21 ppm. Lidhshmëria kompjuterike është gjithashtu e mundur nëpërmjet teknologjisë klasike USB 2.0, e cila tani gjendet në shumicën e stacioneve kompjuterike dhe laptopë. HP LaserJet Pro M254nw është një printer me ngjyra të fuqishme, me shpejtësi të printimit deri në 21 faqe në minutë me rezolucion printimi 600 x 600 dpi, ngarkesë mujore të rekomanduar prej 150 deri 2500 faqesh (maksimum 40,000 faqe), USB 2.0, LAN, Wi- Fi, ePrint, dhe AirPrint.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190780192665
Funksione shtesë:
AirPrint, HP ePrint, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
128
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
T6B59A
Konsumi (W):
381
Lansuar:
1. 12. 2017
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
392 x 385,8 x 247,5
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
13,8
Printim DPI:
600
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
10,7
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 200, 400 x 400
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
200 x 200, 400 x 400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
21
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
21
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer shumëngjyrësh HP Color LaserJet Pro M254nw edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE