Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Xerox Phaser 6022NI

Kodi i produktit:
168300
EAN:
0952058679304
Përmasat [mm]:
397 x 398 x 246
Teknologjia e printimit:
Laser, LED
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
294.50 
Ju kurseni : 35.00   (12%)
259.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime me ngjyrë me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik Xerox Phaser 6022NI është zgjidhje e përkryer për ju. Printeri Xerox Phaser 6022NI është i pajisur me procesor të fuqishëm që operon në frekuenca prej 525 MHz dhe memorie prej 256MB. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 1200 x 2400 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimeve prej 13 sekondave për faqe, përkatësisht mund të printoj deri në 18 faqe / min. Në periudhë njëmujore ju do të mund të printoni deri në 30,000 faqe të formatit A4 me cilësi të garantuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0952058679304
Ekran:
Jo
Funksione shtesë:
AirPrint, Google Cloud Print
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
6022V_NI
Konsumi (W):
340
Lloji i printerit:
LED
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
397 x 398 x 246
Pesha në kg:
12,4
Printim DPI:
2400
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
13
Prodhuesi:
Xerox
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
18
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser, LED
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com

Bashkangjitja Printer Xerox Phaser 6022NI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE