Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Film Fujifilm Blue Sky për Instax Mini, 10 copë

Kodi i produktit:
INSTAXFILM015
EAN:
4547410341317
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16537055
Përmasat:
46 x 62 mm
Prodhuesi:
Fujifilm

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.90 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.83 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4547410341317
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16537055
Përmasat:
46 x 62 mm
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE