Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Film për fotografi Fujifilm INSTAX, Taylor Swift

Kodi i produktit:
245400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16601820
Lansuar:
19. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm INSTAX Square është film i dizajnuar për kamerën Fujifilm INSTAX për printim të menjëhershëm në formatin katror. Aksesori vjen me madhësi prej 62 x 62 mm, mund të duroj temperatura nga 5 deri në 40 ° C si dhe në pako gjinden 10 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16601820
Lansuar:
19. 9. 2018
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE