Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Film për fotografi Fujifilm INSTAX, Taylor Swift

Kodi i produktit:
245400
EAN:
4547410388275
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16601820

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm INSTAX Square është film i dizajnuar për kamerën Fujifilm INSTAX për printim të menjëhershëm në formatin katror. Aksesori vjen me madhësi prej 62 x 62 mm, mund të duroj temperatura nga 5 deri në 40 ° C si dhe në pako gjinden 10 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410388275
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16601820
Lansuar:
19. 9. 2018
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE