Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fletë A4 për printer Canon MP-101

Kodi i produktit:
126197
EAN:
4960999978239
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7981A042
Lansuar:
16 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon MP-101 është fletë për printimin e fotografive, grafikëve dhe teksteve me rezolucion të lartë. Letrat Canon pa shkëlqim, në saje të sipërfaqes së tyre janë të përshtatshme për printim të fotove dhe grafikëve me ngjyra të ndezura. Këto letra kanë sipërfaqe shumë-porëshe që sigurojnë tharjen e shpejtë të ngjyrës printuese. Fotografitë në këto fleta janë të ruajtura nga gazi dhe drita, rrjedhimisht mund të ruhen për gjeneratat pasardhëse. Paketimi përfshin 5 letra me peshë prej 170 g / m2

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999978239
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7981A042
Lansuar:
16 Prill 2013
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
5
Pesha [g / m2]:
170
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE