Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fletë printimi me shkëlzim HP CG966A, A4

Kodi i produktit:
122362
EAN:
8849623106490
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CG966A
Lansuar:
15 Shkurt 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për një printim të cilësisë së lartë është e nevojshme që edhe fletët të jenë cilësore. Kompania HP nuk i zhgënjen konsumatorët e vet e për këtë arsye sjell në treg këto fletë me shkëlzim për printim me rezolucion të lartë me ngjyra të ndritshme dhe të pasura. Këto fletë janë ideale për printimin e fotografive, dokumenteve apo materialeve propaganduese. Në këtë paketim ka 100 fletë printimi. Formati: A4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8849623106490
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CG966A
Lansuar:
15 Shkurt 2013
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
100
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE