Letër për Foto Epson Glossy

Kodi i produktit:
197106
EAN:
8715946529493
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042547
Lansuar:
17 Gusht 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi të shtypni foto familjare ose foto të tjera në kualitet të lartë? Merreni Letrën për foto Glossy. Kjo letër është e përshtatshme për të gjithë llojet e printerave inkjet. Kjo seri e këtyre letrave është e dizajnuar për familjen e printerëve inkjet dhe është përgjegjës për kualitetin e shkëlqyer të ruajtjes së kujtimeve tuaja të bukura. Letra për Foto Glossy ka dimensione 10x15, ka 50 faqe dhe është e dizajnuar për printimin e fotove të zakonshme e të përditshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946529493
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042547
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE