Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër A3 për printer Canon MP- 101

Kodi i produktit:
100950
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7981A008
Lansuar:
21 Dhjetor 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letrat MP-101 janë të përsosura për printimin e fotografive, grafikëve dhe teksteve me resolucion të lartë. Për shkak të ndriçimit të lartë të tyre këtë fleta janë të përshtatshme për printimin fotove me një sipërfaqe të lëmuar dhe ngjyra të ndezura. Këto letra kanë sipërfaqe shumë-porëshe që sigurojnë tharjen e shpejtë të ngjyrës printuese. Fotografitë në këto fleta janë të ruajtura nga gazi dhe drita, rrjedhimisht mund të ruhen për gjeneratat pasardhëse. Paketimi përfshin 40 letra me peshë prej 170 g / m2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7981A008
Lansuar:
21 Dhjetor 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
40
Pesha [g / m2]:
170
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE