Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër fotografie Brother BP71GA4

Kodi i produktit:
81625
EAN:
4977766658416
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BP71GA4
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Brother ka një traditë të gjatë në prodhimin e pajisjeve printuese si printerë, makina faks dhe pajisje tjera shumëpërdorimshe. Për produktet e saj ka prodhuar aksesorë të ndryshëm, tani ofron të gjitha llojet e letrave fotografuese Brother Premium Glossy BP71GA4. Kjo paketë përmban 20 fletë dhe janë të përdorshme veçanërisht nëse dëshironi të bëni fotografi me kamerën tuaj digjitale ose SLR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766658416
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BP71GA4
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE