Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër fotografike 10 x 15 cm për printerë Canon PT-101

Kodi i produktit:
58988
EAN:
0138030928510
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2768B013
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompanina Canon pa dyshim është një nga prodhuesit më kryesor për prodhimin e printerëve. Tani sjell edhe letra fotografike për printim me kualitet të lartë, dhe një nga këto produkte është kjo letër fotografike me shkëlqim PT-101 Pro Platinum për të printuar foto me rezolucion të lartë. Pako përmban 20 letra PT-101 me formatin 10 x 15 cm deri në 300 g/m^2, së bashku me një kalendar të dobishëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0138030928510
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2768B013
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20
Pesha [g / m2]:
300
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE