Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër fotografike A4 për printerë Canon MP-101

Kodi i produktit:
27476
EAN:
4960999174839
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7981A005
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letër fotografike me shkëlqim. Avantazhi i kësaj letre është veçanërisht tek shpërndarja e të gjitha ngjyrave të cilën e bën në mënyrë të shkëlqyer. Kjo për shkak të dizajnit dhe kualitetit të letrës dhe çmimit të tij tërheqës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999174839
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7981A005
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
170
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE