Letër fotografike Epson Glossy

Kodi i produktit:
197111
EAN:
8715946529448
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042539
Lansuar:
17 Gusht 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni në kërkim të printimit të fotografive me cilësi të lartë për familjen tuaj, apo çfarëdo fotografie tjetër - merrni letrën fotografike Glossy. Letrat fotografike Epson e kanë zgjeruar gamën e tyre me Photo Paper Glossy. Këto letra janë të përshtatshme për të gjithë printerët me mbushës. Këto seri të letrave janë të planifikuara për gjithë familjen dhe janë përgjegjëse për cilësi të shkëlqyera të fotografive që do mbesin kujtim i bukur për ju. Photo Paper Glossy është A4, ka 50 copë dhe është i planifikuar për përdorim të përditshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946529448
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042539
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE