Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër laserike profesionale HP A4

Kodi i produktit:
144330
EAN:
8849623106322
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CG965A
Lansuar:
15 Janar 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letra laserike profesionale HP është ideale për krijimin e dokumenteve me ngjyra, fletushkave dhe materialeve promovuese për printer laserik. Kjo letër është jashtëzakonisht e butë dhe ka sipërfaqe shkëlqyese siguron ngjyra të mrekullisht të larmishme dhe vibrante e po ashtu edhe qëndrueshmëri për një kohë të gjatë. Kjo letër vjen në formatin A4 dhe peshon 150 g/m2 dhe është në dispozicion në paketime me nga 150 fletë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8849623106322
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CG965A
Lansuar:
15 Janar 2014
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
150
Pesha [g / m2]:
150
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE