Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër me shkëlqim për foto PT-101 Pro Platinum, A4, 20 copa, 300 g/m2,

Kodi i produktit:
58989
EAN:
0138030928824
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2768B016
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letra me shkëlqim për foto PT-101 Pro Platinum përdoret për printimin e fotografive me rezolucion të lartë. Duke qenë shumë e butë dhe e mbështjellur me 98% bardhësi kjo letër mund të marrë në mënyrë të shkëlqyeshme ngjyrat e ndritshme dhe të thella. Fotografia juaj do të duket shumë e gjallë dhe besnike ndaj pamjes origjinale. Letra është optimizuar për printim me rezolucion të lartë. Pako përmban 20 copa të letrës me shkëlqim PT-101 A4 300 g / m ^ sekondë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0138030928824
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2768B016
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20
Pesha [g / m2]:
300
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE