Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër për foto - Canon SG-201, 5 copë

Kodi i produktit:
126191
EAN:
4960999978208
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1686B072
Lloji i letrës:
Letër për foto

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon, një nga prodhuesit kryesorë të printerëve, sigurisht, që i furnizon me letër të cilësisë së lartë printerët e tyre, dhe një nga këto produkte është letra SG-201 për shtypjen e fotografive me rezolucion të lartë. Shtresa sipërfaqësore e zbutur dhe e zbardhur enkas mund të kapë ngjyra të shkëlqyera të ndritshme dhe të thella. Fotoja juaj duket shumë e gjallë. Letra është e optimizuar për printim me rezolucion të lartë. Paketa përmban 5 copë të letrave për foto gjysmë të lustruara SG-201 në formatin 10 x 15 cm me një peshë prej 260 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999978208
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1686B072
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
Saten
Numri i fletëve në pako:
5
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE