Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për foto PRN Canon GP-501

Kodi i produktit:
84981
EAN:
4960999293967
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0775B003
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon, një nga prodhuesit kryesorë të printerëve, natyrisht, gjithashtu furnizohet më letra të cilësisë së lartë për printerët e tyre, dhe një nga këto produkte është letra GP-501 për shtypjen e fotove me rezolucion të lartë. Më anë të shtresave sipërfaqësore të lëmuara dhe të zbardhuara fitohen ngjyra të ngrohta dhe të gjalla. Fotoja juaja duket shumë e besueshme dhe e gjallë. Letra është optimizuar për printim me rezolucion të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999293967
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0775B003
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
100
Pesha [g / m2]:
210
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE