Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër për fotografi Canon GCP-101

Kodi i produktit:
121350
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0775B077
Lansuar:
14 Shkurt 2013
Lloji i letrës:
Letër për foto

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Canon ofron një komplet special të letrave të dizajnuara për prodhimin e fotografive. Pjesë e këtij kompleti janë pesë letra të ndryshme të cilat mund të ruhen në pesë zarfa të mbyllur. Për më shumë, ky komplet iu ofron edhe 10 letra të shkëlqyeshme G5-501 për fotografi, me format 10 x 15 cm dhe peshë 170 g. Ky produkt i ofruar nga kompania prodhuese Canon iu mundëson printimin e fotografive tuaja të preferuara nga shtëpia.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0775B077
Lansuar:
14 Shkurt 2013
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
10
Pesha [g / m2]:
170
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE