Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për fotografi Canon Plus Glossy II PP-201

Kodi i produktit:
84984
EAN:
4960999537276
Format:
13x18
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2311B018
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon PP-201 është letër e dizajnuar për printimin e fotografive me rezolucion të lartë. Sipërfaqja e butë e bardhë mund ta kapë në mënyrë të shkëlqyer dritën dhe ngjyrat e ngopura.

Fotografia juaj do të duket shumë e besueshme dhe gjallëruese. Pakoja përmban 20 copë të letrës PP-201 të formatit 13 x 18 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999537276
Format:
13x18
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2311B018
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE