Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër për fotografi Canon Plus Glossy II PP-201

Kodi i produktit:
56686
EAN:
4960999484198
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2311B003
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon, një prej prodhuesve liderë të printerëve, njëherësh edhe i furnizon me letër printerët e vet, ndërsa një prej këtyre produkteve është letra PP-201 për printimin e fotografive me rezolucion të lartë. Sipërfaqja e butë e bardhë mund ta kapë në mënyrë të shkëlqyer dritën dhe ngjyrat e ngopura. Fotografia juaj duket shumë e besueshme dhe gjallëruese. Pakoja përmban 50 copë të letrës PP-201 me dimensione prej 10 x 15 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999484198
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2311B003
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE