Letër për fotografi Epson, 10 x 15 cm, 100 copë

Kodi i produktit:
178913
EAN:
8715946529509
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042548
Lansuar:
23 Shtator 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letër për printim me ngjyrë të fotografive, me kualitet shumë të lartë, me sipërfaqe (Glossy) e cila ofron kualitet të lartë. Ky model i letrës ka avantazh kundrejt modeleve tjera për arsye se kompania EPSON i ka kushtuar rëndësi të lartë shtypjes dhe krijimit të fushave të hijëzuara duke shpenzuar sasi shumë të vogla të ngjyrës. Pakoja përmban 100 copë letër të dimensionit 10 x 15 cm me peshë 200 g/ m për sekond.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946529509
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042548
Lansuar:
23 Shtator 2015
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
100
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE