Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për fotografi Epson, 10x15 cm, 500 copë

Kodi i produktit:
197107
EAN:
8715946529516
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042549
Lansuar:
17 Gusht 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letër për printim me ngjyrë, me kualitet shumë të lartë, me sipërfaqe (Glossy) e cila ofron kualitet të lartë. Ky model i letrës ka avantazh kundrejt modeleve tjera për arsye se kompania EPSON i ka kushtuar rëndësi të lartë shtypjes dhe krijimit të fushave të hijëzuara duke shpenzuar sasi shumë të vogla të ngjyrës. Pakoja përmban 500 copë letër të dimensionit 10 x 15 cm me peshë 200 g/ m2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946529516
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042549
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
500
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE