Letër për fotografi me shkëlqim, 13x18 cm, 50 copë

Kodi i produktit:
197108
EAN:
8715946529479
Format:
13x18
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042545
Lansuar:
17 Gusht 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letrat për fotografi me shkëlqim janë të përdorshme për të gjithë printerët dhe ofrojnë kualitet të lartë të shtypjes së fotografive. Letrat për fotografi me shkëlqim janë në formatin 13x18 dhe janë dizajnuar për shtypjen e fotografive ditore. Në pako janë gjithsej 50 letra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946529479
Format:
13x18
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042545
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE