Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër për printer Canon GP-501

Kodi i produktit:
84982
EAN:
4960999293929
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0775B001
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon është një nga prodhuesit kryesorë të printerëve, që kësaj radhe sjell këtë letër me cilësi të lartë për të printerë. GP-501 është letër për printim të fotografive me rozolucion të lartë. Me anë të kësaj letre fotografike ju mund të printoni fotografitë e udhëtimeve tuaja, festat familjare dhe ngjarje të tjera të rëndësishme. Ju, tashmë nuk keni nevojë të shkoni në dyqane të fotografive për të marrë fotografitë e zhvilluara si dhe do të mund të kurseni më shumë kohë. Pakoja përmban 100 copë të këtij lloji të letrës me format A4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999293929
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0775B001
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
100
Pesha [g / m2]:
210
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE