Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër për printim Canon Photo Paper Luster LU-101

Kodi i produktit:
184939
EAN:
4549292041644
Format:
A2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6211B026
Lansuar:
3 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

115.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon është kompani që mirret me prodhimin e printerëve laserik dhe printerëve me ngjyrë qe një kohë të gjatë, dhe pajisjet që kjo kompani i prodhon janë të një teknologjie inovative që ofrojnë printime të kualitetit të lartë, dhe printim të shpejtë të dokumenteve. Kjo letër përdoret për printerët laserik dhe është e dizajnuar për fotografi profesionale, për të nxjerrë foto të kualitetit të lartë. Pakoja përmban 25 copë të letrës për printim të serisë Canon LU-102, të formatit A2, dhe peshon 260g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292041644
Format:
A2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6211B026
Lansuar:
3 Shkurt 2016
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
25
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE