Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për printim Canon Photo Paper Luster LU-101

Kodi i produktit:
184939
EAN:
4549292041644
Format:
A2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6211B026
Lansuar:
3 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon është kompani që mirret me prodhimin e printerëve laserik dhe printerëve me ngjyrë qe një kohë të gjatë, dhe pajisjet që kjo kompani i prodhon janë të një teknologjie inovative që ofrojnë printime të kualitetit të lartë, dhe printim të shpejtë të dokumenteve. Kjo letër përdoret për printerët laserik dhe është e dizajnuar për fotografi profesionale, për të nxjerrë foto të kualitetit të lartë. Pakoja përmban 25 copë të letrës për printim të serisë Canon LU-102, të formatit A2, dhe peshon 260g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292041644
Format:
A2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6211B026
Lansuar:
3 Shkurt 2016
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
25
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE