Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër printimi e formatit A4 Epson, 100 copë

Kodi i produktit:
27777
EAN:
0103438120170
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S041061
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson merret me prodhimin e printerëve dhe letrave të kualitetit të lartë për printerët e tyre, dhe një ndër këto produkte është Epson Photo Quality Ink Jet (C13S041061) për printim të kualitetit të lartë, me format A4. Kjo letër ofron rezultate maksimale printimi, ndërsa është e përshtatshme për printimin e broshurave, postareve dhe gjërave tjera të ngjashme. Pakoja përfshinë 100 letra printimi të formatit A4 dhe peshon 104 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0103438120170
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S041061
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
100
Pesha [g / m2]:
100
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE