Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër shkëlqyese Epson, 10 x 15 cm

Kodi i produktit:
63731
EAN:
8715946388540
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042167
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson merret me prodhimin e printerëve, por gjithashtu edhe me prodhimin e letrave të kualitetit të lartë për printerët e tyre, dhe një ndër këto produkte është Epson Premium Glossy Photo Paper, me madhësi prej 10 x 15 cm. Letra shkëlqyese është e përsosur për printimin e fotove të preferuara dhe garanton rezultate të mira. Pakoja përmban 2 x 40 letra me madhësi prej 10 x 15 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946388540
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042167
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
80
Pesha [g / m2]:
255
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE