Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër shkëlqyese Epson, 13 x 18 cm

Kodi i produktit:
69836
EAN:
8715946384320
Format:
13x18
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042154
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson merret me prodhimin e printerëve, por gjithashtu edhe me prodhimin e letrave të kualitetit të lartë për printerët e tyre, dhe një ndër këto produkte është Epson Premium Glossy Photo Paper, me madhësi prej 13 x 18 cm. Letra shkëlqyese është e përsosur për printimin e fotove të preferuara dhe garanton rezultate të mira. Pakoja përmban 30 letra me madhësi prej 13 x 18 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946384320
Format:
13x18
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042154
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
30
Pesha [g / m2]:
255
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE