Letër shkëlqyese Epson, A4, 15 copë

Kodi i produktit:
69837
EAN:
8715946384313
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042155
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson, një prej prodhuesve më të njohur të printerëve shërben edhe letra për printerët e tij. Një prej tyre është Premium Glossy Photo Paper për shtypjen e fotografive. Premium Glossy Paper është letër për fotografi e kualitetit të lartë që përmban shkëlqim. Ajo ofron paraqitje të mirë dhe qëndrueshmëri për përdorim profesional. Pakoja përmban 15 letra të formatit A4 (297 x 210 mm), me peshë prej 255 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946384313
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042155
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
15
Pesha [g / m2]:
255
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE