Letër shkëlqyese Epson

Kodi i produktit:
197110
EAN:
8715946529431
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042538
Lansuar:
17 Gusht 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është i përshtatshëm për çdo lloj printeri Ky produkt frekuenton kryesisht familjet, fotot memoriale të tyre dhe është përgjegjëse që t'i paraqes ato në kualitët të lartë. Letra shkëlqyese ka format A4, me 20 fletë të dizajnuara për fotot që dëshironi ti futni në të. Numri i fletave në një paketim është 20 copë për ambalazh. Peshon 200g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946529431
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C13S042538
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE