Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra fotografie për printer Photo Paper Plus Glossy II PP-201

Kodi i produktit:
84989
EAN:
4960999537290
Format:
A3+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2311B021
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon Glossy Photot Paper II PP-201 janë letra fotografi për printer që kanë kualitet të lartë fale strukturës gjashtë-shtresore. Plus Glossy II PP-201 A3 + përmbanë 20 copë të letrave për printim, dhe falë tyre ju tani mund ti printoni fotografitë tuaja dhe ti mbani ato si kujtim të përjetshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999537290
Format:
A3+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2311B021
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE