Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra për fotografi Canon Photo Paper HR-101N

Kodi i produktit:
56685
EAN:
4960999867090
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1033A002
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon është lider në prodhimin e pajisjeve dhe aksesorëve që përdoren për printimin e dokumenteve me kualitet të lartë. Kësaj radhe ju sjell letrën për fotografi HR-101N e cila ju mundëson të printoni fotografi me kualitet të lartë. Ka një sipërfaqe të lëmuar dhe mundëson që fotografitë që printohen me të, të kenë ngjyrë të qarta dhe të gjalla. Pakoja përmban 50 copë të letrave me diametër 106 m/2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999867090
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1033A002
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
106
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE