Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letra për fotografi Canon Photo Paper SG-201

Kodi i produktit:
84980
EAN:
4960999405339
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1686B015
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letër SG-201 për printimin e fotografive me rezolucion të lartë. Sipërfaqe të lëmuar e cila mund të kap ngjyra të thella dhe të ndritshme. Fotografia juaj do të duket shumë reale. Çdo paketim përmban 50 Semi Gloss Photo Paper SG-201 në formatin 10 x 15 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999405339
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1686B015
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
Gjysmë e shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE