Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letra për printer HP Premium Glossy Photo Paper Plus CR674A

Kodi i produktit:
94328
EAN:
8861111388904
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR674A
Lansuar:
21 Korrik 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto letra për printer kanë cilësi të lartë dhe japin fotografive tuaja një pamje profesionale. Tani me këto letra ju mund ti printoni fotografitë tuaja duke bërë që fotografitë të kenë një kualitet dhe shkëlqim për ti jepur një pamje të qartë. Letrat janë të dedikuara për printerët HP dhe ngjyrat Original HP, me të cilët mund të arrini rezultate të mahnitshme gjatë shtypjes. Letrat kanë madhësi të formatit A4 me dimenzione 210 x 297 mm dhe një peshë prej 300 g / m2/. Pako përmban 50 fletë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8861111388904
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR674A
Lansuar:
21 Korrik 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
300
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE