Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra për printim HP Premium Glossy Photo Paper Plus CR676A

Kodi i produktit:
94327
EAN:
8861111389130
Format:
13x18
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR676A
Lloji i letrës:
Letër për foto

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto letra për printer kanë cilësi të lartë dhe japin fotografive tuaja një pamje profesionale. Tani me këto letra ju mund ti printoni fotografitë tuaja duke bërë që fotografitë të kenë një kualitet dhe shkëlqim për ti dhënë një pamje të qartë. Letrat janë të dedikuara për printerët HP dhe ngjyrat Original HP, me të cilët mund të arrini rezultate të mahnitshme gjatë shtypjes. Letrat kanë madhësi të formatit A4 me dimensione 13 x 19 cm dhe një peshë prej 300 g / m2/ dhe pako përmban 20 fletë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8861111389130
Format:
13x18
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR676A
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20
Pesha [g / m2]:
300
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE