Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra shkëlqyese për foto HP CG964A, A4, 250 copa

Kodi i produktit:
122363
EAN:
8849623106254
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CG964A
Lansuar:
15 Shkurt 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hewlett-Packard është kompani lidere sa i përket prodhimit të printerëve dhe aksesorëve tjerë për printerë. Ndër produktet që i prodhon kjo kompani, janë edhe letrat shkëlqyese të modelit CG964A, e të cilat janë dizajnuar kryesisht për t’u përdorur në mero, raporte, meny dhe prezantime tjera. Pra, me ndihmën e këtyre letrave do ta keni mundësinë të krijoni materiale marketingu me kualitet të lartë, pa pasur nevojë të dilni nga zyra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8849623106254
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CG964A
Lansuar:
15 Shkurt 2013
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
250
Pesha [g / m2]:
120
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE