Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fishek letre HP Inkjet Bond, 45m

Kodi i produktit:
144329
EAN:
8484120136412
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q1396A
Lloji i letrës:
Letër në role

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fisheku HP Inkjet Bond Paper është letër teknologjike që ofron cilësi dukshme më të lartë se letra konvencionale. Siguron tekst të mprehtë, me kontrast të lartë, hije të zezë dhe printime me cilësi profesionale. Paper HP Inkjet Bond, është projektuar për profesionistët që punojnë me sistemet e informacionit gjeografik (GIS), arkitekturës (AEC) dhe aplikimet CAD. Ajo jep cilësi mbresëlënëse dhe prodhimin e vazhdueshëm të ngjyrës. Madhësia Roll është 50.8 mm për një dimension cilindër 610 mm me një gjatësi prej 45.7 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8484120136412
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q1396A
Lloji i letrës:
Letër në role
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE