Folie Peach për letra A3, 125mic, 25 copë

Kodi i produktit:
229684
EAN:
7640115943545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PPR525-01GIFT
Lansuar:
31. 1. 2018
Prodhuesi:
Peach

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640115943545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PPR525-01GIFT
Lansuar:
31. 1. 2018
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE