Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

HP Inkjet Photo Paper Superior

Kodi i produktit:
164206
EAN:
8291603854264
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q6592A
Lansuar:
29 Nëntor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matte Paper HP Superior Inkjet Paper dhuron jetë në çdo printim që bëni. Ngjyrat fantastike të këtij printeri vërehen lehtë edhe në fletë më të trasha, dhe me ngjyra. Aplikacioni spooler që është i instaluar brenda, siguron shpejtësi të kënaqshme të printimit, duke garantuar prioritet të barabartë mes dokumenteve të ndryshme. Printon në madhësi të ndryshme, dhe kualitet të ndryshëm. Pra, i ngelet përdoruesit të vendos se në çfarë cilësie e do fotografinë, dokumentin apo edhe portretet e preferuara. Ky printer shoqërohet me aplikacionin që i shkon përkitaz, i cili ofron kualitet të lartë në manipulimet me fotografi, dokumente, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8291603854264
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q6592A
Lansuar:
29 Nëntor 2014
Lloji i letrës:
Për zyrë
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
100
Pesha [g / m2]:
180
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE