Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër HP A4, 500 fletë

Kodi i produktit:
129969
EAN:
3141725005318
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHPCO480
Lansuar:
29 Maj 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këtë herë kompania HP i ka ofruar tregut fletë të bardha për printim të përditshëm. HP Office Paper ka format A4, peshon 80 g/m2 dhe në një kuti gjenden 500 fletë. Kjo letër është plotësisht e përshtatshme për printer njëngjyrësh dhe shumëngjyrësh të tipit HP LaserJet dhe HP Color LaserJet. Sidoqoftë, kjo letër mund të përdoret gjithashtu edhe me printerë të markave të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3141725005318
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHPCO480
Lansuar:
29 Maj 2013
Lloji i letrës:
Për zyrë
Numri i fletëve në pako:
500
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE