Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër në role Canon, 120g, 36", 30m, e bardhë, jo e tejdukshme

Kodi i produktit:
219832
EAN:
8714574012599
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5922A001
Lloji i letrës:
Letër në role

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printoni me cilësi të lartë me letër grafike 5922A001 që ka gjatësi 30m dhe ju jep një përdorim afatgjatë pa probleme për shtypjen, vizatimin e linjës dhe printimin paraprak. Përputhshmëria ofrohet me të gjithë printerat me bojë njëngjyrëshe dhe me ngjyra që përdorin gjerësinë e letrës 914 mm për printim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8714574012599
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5922A001
Lloji i letrës:
Letër në role
Pesha [g / m2]:
120
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE