Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër Peach Oil PS100-00 për makinë grirëse të letrës, 12 copë

Kodi i produktit:
198188
EAN:
7640115945624
Format:
A5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letra e kompanisë Peach oil e modelit PS100-00 përdoret për lubrifikimin dhe mirëmbajtjen e thikave të makinës grirëse të letrës. Ky produkt përmban set prej 12 fletëve të cilat janë të ngjyra me vaj bimorë i cili në kontakt me thikat e makinës grirëse ndihmon mirëmbajtjen nga dëmtimet që krijohen nga përdorimi i tepërt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640115945624
Format:
A5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PS100-00
Lansuar:
24 Shtator 2016
Lloji i letrës:
Letër e vajosur
Numri i fletëve në pako:
12
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE